Antrokų ir „Gudručių“ draugystė

Kokia graži draugystė prasidėjo dar 2023 metų rudenį tarp 2B klasės mokinių ir priešmokyklinio ugdymo „Gudručių“ grupės vaikų!

Vasario 9 dieną priešmokyklinukai „Gudručiai“ svečiavosi  2B klasėje, kur vyko mokyklos ilgalaikio skaitymo skatinimo projekto  „Augu skaitydamas“ veiklos. Mokinukai tapo ne tik vyresniaisiais „Gudručių“ draugais, bet ir savo mažesniųjų draugų mentoriais (globėjais). Mokydamiesi, bendraudami ir bendradarbiaudami poromis, mokiniai iki pat mokslo metų pabaigos ne tik mokys jaunesniuosius raidžių, jų jungimo į skiemenis, žodžius, o vėliau ir sakinius, bet ir lankys vieni kitus per pertraukas. Kiekvienas priešmokyklinukas iš „Gudručių“ grupės turės po naują vyresnį draugą, kuriuo galės pasitikėti, prašyti pagalbos ir patirti skaitymo džiaugsmą.

Tikime, kad ši graži draugystė ir iniciatyva  padės „Gudručiams“ lengviau, geriau pasiruošti mokyklai ir išmokti skaityti, o antrokams – gilinti mentorystės įgūdžius.

                        

 

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą