Ankstyvasis užsienio kalbos mokymas(is)

Nuo rugsėjo mėnesio ikimokyklinių „Strakaliukų“ bei „Kodėlčiukų“ ir priešmokyklinių  „Gudručių“ ir „Žiniukų“ grupių vaikai mokosi anglų kalbos. Penkiamečiams užsiėmimai vyksta 1 kartą per savaitę (antradieniais), o priešmokyklinukams – du kartus per savaitę (pirmadieniais ir ketvirtadieniais). Pamokėlių metu mažieji žaidžia žaidimus, dainuoja angliškas daineles, mokosi eilėraštukų, atlieka įvairias užduotis. Šitaip vaikai mokosi suprasti ir taisyklingai vartoti pagrindinius anglų kalbos žodžius, frazes ir sakinius, lavina kalbėjimo ir klausymo įgūdžius. Užsiėmimų metu vaikai mokosi kalbos viena ar kita tema. Daug dėmesio skiriama kartojimui ir klausimams, kurių dėka vaikai skatinami mąstyti, o svarbiausia – kalbėti.