„Kodėlčiukų“ tyrinėjimai
Birželio 19 dieną ikimokyklinio ugdymo „Kodėlčiukai“ grupės vaikai keliavo į mikrorajono stadioną. Pakeliui vaikai stebėjo vasaros gamtą, rinko laukines gėles, aiškinosi jų pavadinimus ir tyrinėjo augalus per lupą. Vaikai lygino gėlių spalvas, formas bei dydžius, aptarė jų ypatumus. Iš surinktų gėlių kūrė vasariškas kompozicijas, taip lavindami kūrybiškumą ir estetinį suvokimą. Veiklos metu vaikai plėtė žinias apie artimiausią gamtinę aplinką ir mokėsi atsakingai ja rūpintis. Na, ir žinoma, smagiai pasportavo stadione.












