„Pabiručių“ išvyka į mišką

Saulėtą birželio 19-osios dieną ikimokyklinės  „Pabiručių“ grupės vaikai išsiruošė į kupiną atradimų išvyką – į Girulių mišką. Tapę tikrais jaunaisiais tyrinėtojais ir pasinaudoję padidinamaisiais stiklais, pasinėrė į paslaptingą gamtos pasaulį. Vaikai iš arti tyrinėjo medžių žievės raštus, lygino skirtingų medžių kamienus. Per  padidinamuosius stiklus stebėjo ant medžių kamienų vešiančias samanas, kurios iš arti atrodė lyg tankios, žalios džiunglės.  Tyrinėtojai ieškojo įdomiausių miško žolių, lapelių gėlių ir kankorėžių,  atrasdami nematytų formų ir atspalvių. Didžiausią susižavėjimą vaikams sukėlė mažosios sraigės. Jie stebėjo, kaip jos lėtai keliauja nešinos  savo nameliais, ir mokėsi su jomis elgtis itin atsargiai bei pagarbiai.

Apsilankę Girulių miške,  žingsniuodami jaukiais takeliais, nepastebėjo, kaip atkeliavo iki Baltijos jūros. Pasiekę Girulių paplūdimį, pailsėjo susėdę ant suoliukų, stebėjo ir klausėsi jūros bangų ošimo, grožėjosi raminančiomis jūros bangomis bei mėgavosi šiltu oru.

 

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą