Muzikos diena

Spalio 1 diena – tarptautinė Muzikos diena, tad pirmadienį į „Varpelio“ mokyklą-darželį atvyko Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro muzikos mokytojos Olga Kamarauskienė, Erika Ostrenkova ir Alisa Morozova bei keramikos mokytoja Živilė Malūkaitė. Ši integruoto mokymo diena buvo pilna kūrybiškumo: šokio pamokoje vaikai kūrė įvairius ritminius pratimus,  keramikos pamokose – muziką kitaip, kieme vyko smagios dirbtuvės kuriant iš gamtinės medžiagos, na o muzika mokykloje skambėjo visą dieną.  Salėje buvo eksponuojama Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Liepsnelė“ kūrybinės keramikos būrelio „Molinė pėda“ mokinių paroda „Skambančio molio orkestras“. Ačiū draugams iš Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro už įdomią dieną!