Išvyka į elnyną

Priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikai nagrinėjo temą „Ar gyvūnai mūsų draugai?“, kurios metu pasakojo apie savo auginamus mielus augintinius, jų elgseną, mitybos ypatumus. Pratęsiant temą, rugsėjo 25 dieną, vaikai apsilankė Klaipėdos rajono Brožių kaime esančiame Elnių ūkyje. Išvykos metu sužinojo, kad kartais žmonės augina ir labai didelius gyvūnus, kuriems reikalinga visai kitokia priežiūra. Vaikai stebėjo elnių augintoją, kuri šėrė elnius. Nors didieji elniai buvo labai atsargūs ir juos vaikai galėjo stebėti tik iš tolo, mažieji elniukai drąsiai ėmė maistą iš vaikų rankų. O vaikai net lenktyniaudami skubėjo išdalinti elniukams skirtą maistą. Gera nuotaika, geros emocijos išliko ir grįžus į darželį, kur vaikai dalinosi įspūdžiais.