Mero taurės sporto žaidynių komandinės šachmatų varžybos

Sausio 31 dieną vyko Vaikų laisvalaikio centro ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro organizuotos Klaipėdos miesto mokinių Mero taurės sporto žaidynių komandinės šachmatų varžybos.
Šiose varžybose galėjo dalyvauti 2008 m. gimimo ir jaunesni bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai ir tiesą pasakius, jaunesnių dalyvių jose buvo tikrai labai mažai.
Tad į Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubą ,,Želmenėlis“ atvyko net 16 stiprių komandų iš Klaipėdos miesto mokyklų. Varžybos vyko 7 ratų šveicariška sistema (10 min + 5 s).
DIDŽIUOJAMĖS ,,Varpelio“ mokyklos-darželio pirmokais OLIVERIU Rimpo, LAURYNU Šiaškum, SOFIJA Palec ir antroku KASPARU Gricium, kurie nepabūgę vyresnių varžovų iš miesto progimnazijų ir gimnazijų, puikiai pasirodė šiose varžybose!