Pradinukų lyga

Lietuvos masinio futbolo asociacija kartu su Lietuvos futbolo federacija organizuoja projektą  „Pradinukų lyga“, skirtą 1–4 klasių moksleiviams iš Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigų, nepriklausomai nuo jų lyties ar jų, kaip futbolininkų, gebėjimų ir įgūdžių.

Šiais metais „Pradinukų lygos – iššūkių mėnesyje“ dalyvavo „Varpelio“ mokyklos-darželio 1-os, 2a, 2b ir 3-ios klasės mokiniai. Šių žaidynių esmė – tai ne tik moksleivių pažintis su futbolu, bet ir nuotaikingas fizinis aktyvumas, visos klasės narių bendradarbiavimas, smagios edukacinės užduotys, iššūkiai bei sveikos gyvensenos įpročių formavimas.

Visiems projekto dalyviams organizatoriai suteikė inventorių, kurį sudarė kamuoliai, bokšteliai, žymėjimo kūgiai, skiriamosios liemenės, knygutės vaikams, kiekvienam vaikui diplomas bei prizai patiems aktyviausiems dalyviams.