Projektas  „Asmeninių finansų labirintai“

Džiaugiamės, kad „Varpelio“ mokyklos darželio 2-4 klasių net keturios mokinių komandos gegužės 24 dieną dalyvavo respublikiniame praktinės veiklos projekte  „Asmeninių finansų labirintai“ Klaipėdos Minimelts nuotykių parke. Projektą jau šeštus metus organizuoja Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras.

Mokinių komandos  žemėlapių pagalba ieškojo užduočių stotelių, atkodavę QR kodus atliko užduotis apie pinigus, biudžetą, skolinimą, taupymą, asmeninį biudžetą, labai  smagiai šoko sportinėje Zumbos stotelėje. Taip pat komandos dalyvavo žaibo turnyre – QUZIZZ viktorinoje.

Renginio pabaigoje visi dalyviai ir mokytojai mėgavosi arbata. Rengėjai apdovanojo visus komandų mokinius ir mokytojus dovanomis ir padėkos raštais.

Ačiū ekonomikos mokytojai ekspertei Laimutė Gegieckienei už mokinių komandų subūrimą ir paruošimą projektui!