Edukacija „Lėlių teatro magija“

Kovas – ypatingas mėnuo visiems teatralams: kovo 21 d. švenčiama Tarptautinė lėlininkų diena, o kovo 27 d. – minima ir Tarptautinė teatro diena.

Norėdami artimiau susipažinti su Lėlių teatre vykstančiais kūrybiniais procesais, priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės vaikai kovo 17 dieną apsilankė Lėlių teatre rengiamoje teatrinėje edukacijoje „Lėlių teatro magija“.

Vaikai dalyvavo magiškame, interaktyviame projekte apie lėlių teatrą ir tapo aktyviais jo dalyviais. Iš pačių paprasčiausių priemonių  kiekvienas susikūrė lėlę ir suteikė jai gyvybę, pavertė teatro subjektu. Kartu su lėlės gimimu vaikai sužinojo svarbiausius lėlių teatro istorijos ir raidos momentus, lėlių teatro kūrybinius principus ir galėjo patys pajausti teatro magijos galią.

Šitą stebuklingą pojūtį kiekvienas išsinešė su savimi, patirtais įspūdžiais pasidalino su draugais ir tėveliais.