Pilietiškumo pamoka

Kovo 10 dieną, susirinkę į klasę, trečiokai pasipuošė Lietuvos trispalvės ženkliuku, klausėsi įrašytų interviu apie Klaipėdą ir meilę gimtajam kraštui, grožėjosi Klaipėdos miestu, nufilmuotu iš paukščio skrydžio. Sugiedoję tautišką giesmę, mokiniai stebėjo Klaipėdos šiaurinės dalies ugdymo įstaigų šventinį koncertą „Nupiešiu Lietuvą“, skirtą Kovo 11-ąjai. O paskutinę pamoką sulaukė jau pažįstamo svečio: politologo, Vytauto Didžiojo universiteto doktoranto, Manto Maciko. Mokiniai žiūrėjo filmukus apie Lietuvos istorijos įvykius, aptarė kodėl svarbu yra švęsti valstybines šventes, atliko užduotėles.
Dėkojam Roko Markevičiaus mamytei Dianai už atminimo dovanėles (ženkliukus ir vėliavėles) ir pakviestą svečią Mantą Maciką.