Integruoto ugdymo diena

Birželio 9 dieną antros klasės mokiniai turėjo netradicinę pasaulio pažinimo dieną. Susipažinę su pasaulio kryptimis ir sutartiniais jų žymėjimo ženklais, braižė mokyklos kiemo planą. Prie vasaros estrados nuvykusius antrokus pasitiko Vaikų laisvalaikio centro turizmo mokytoja Birutė Petraitienė, kuri su mokiniais prisiminė pavasarį pravestą  „Išgyvenimo gamtoje“ pamoką, pakartojo kaip nustatyti pasaulio kryptį su kompasu ir pagal gamtos objektus, pamokė kaip laikyti žemėlapį, nustatyti buvimo vietą žemėlapyje. Mokiniai piešė, kas labiausiai šiais mokslo metais jiems įsiminė iš pasaulio pažinimo pamokų. Gavę užduotį surasti beržo, ąžuolo lapelius, zuikio kopūstą ir dar tris žinomus augalus, suklijavo juos ir užrašė pavadinimus. Sužaidę draugiškas kvadrato varžybas, antrokai pasistiprino ir, susiskirstę į penkias komandas, gavo po žemėlapį, susirašė nuorodas ir išskubėjo ieškoti raidžių, paslėptų miške. Suradę paslėptas raideles, mokiniai turėjo sudėlioti žodį (palapinė). Pažinimo džiaugsmo, puikios nuotaikos ir nepamirštamų akimirkų tikrai netrūko. Diena pilna veiklos ir judesio prabėgo labai greitai.