Pamokos, „kvepiančios“ artėjančiomis Kalėdomis

Kalėdos — tai laukiamiausia žiemos šventė, kurios vienodai laukia ir maži, ir dideli. Tai stebuklo kupinos akimirkos, praleistos draugų apsuptyje. Šiuo adventiniu laikotarpiu dienos tampa trumpiausios,  naktys —  ilgiausios metuose, o žmonėse vyksta vidinis pasiruošimas, beieškant šviesos, kuri kažkur giliai dega kiekvieno širdyje. Pasiruošimas Kalėdoms turi suartinti ir džiuginti  žmones, todėl bendru vaikų ir mokytojų darbu Mokykla gruodžio mėnesį nusikėlė į paslaptingą švenčių kūrimo dvasią. Čia suvienytomis visų pastangomis gimė stebuklingos kalėdinės dekoracijos, languose nusileido baltosios pelėdos, suspindo  klasėse mokinių originaliai papuoštos eglutės… Net pamokų metu jautėsi Kalėdinė dvasia. Per ekonomikos pamoką antrokai rinkosi dovanas iš žurnaliukų ir skaičiuotuvų pagalba apskaičiavo, kiek jos kainuotų, rašė sveikinimus, lankstė eglutes, servetėles, mokėsi dekoruoti stalą, o dalybos mokėsi kūčiukų pagalba 🙂 .