Ketvirtokai dalyvauja respublikiniame konkurse

Lapkričio mėnesį mūsų mokyklos ketvirtokai dalyvavo respublikiniame 1 – 4 klasių mokinių integruotame anglų kalbos bei dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką“. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybingumą ir gilinti jų anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius.

Mokiniai su anglų kalbos mokytoja Sandra perskaitė pasaką „The Little Girl and The Winter Whirlwinds“ ir kibo į darbą. Gruodžio mėnesio pradžioje atrinkti geriausi kūrybiniai darbai: 3 piešiniai ir 1 erdvinis darbas. Jų autoriai – Denis Koškin, Liepa Stončaitė, Povilas Zavackas ir Glorija Piežytė. Šių mokinių darbai išsiųsti komisijai, kuri vertins kūrybinių darbų originalumą, kūrybiškumą, estetinį vaizdą ir perskaitytos pasakos atitikimą. Dėkojame visiems dalyvavusiems, o Deniui, Liepai, Povilui ir Glorijai linkime sėkmės. Taip pat nuoširdžiausia padėka 3 klasės mokinio Roko Baturevich mamytei Vilmai už profesionalias darbų nuotraukas.