Nepaprastas pirmadienis

Tai bent staigmena! Gruodžio 9 dieną (pirmadienį) į pirmokų klasę „atkeliavo“ gyva eglutė. Augustės Ignotaitės tėveliai atnešė eglutę į klasę, papasakojo mokiniams, kas yra eglutės nuoma, paaiškino, kaip žaliaskarę prižiūrėti.

Papuošę eglutę, pirmokai iškeliavo į svečius. Ir ne bet kur, o į Klaipėdos lėlių teatro Kalėdų Senelio namelį. Ten mokiniai pateko į kalėdinio kino filmavimą. Visi atsakingai atliko priskirtus jiems darbus: vaidino, įgarsino specialiuosius efektus, montavo kino juostą. Po kino filmo premjeros, Kalėdų Senelis įteikė vaikams „Auksinio gaublio“ apdovanojimus (mandarinus 🙂 ) bei išdalino mokiniams kalėdines dovanėles. Po smagios popietės, grįžę į mokyklą, pirmokai pakvietė tėvelius kartu papietauti mokyklos valgykloje.