Ketvirtokų išvyka

Ketvirtokai vyko į japonišką sodą ir Baltų mitologijos parką, kurie įsikūrę Kretingos rajone vienas šalia kito. Su sodu mokiniams susipažinti padėjo pats sodo įkūrėjas, aprodė seniausius augalus, aptarė bonsų auginimo specifiką, pasakojo, kaip formuojamas Japoniją primenantis kraštovaizdis. Aiškino, kodėl japonų kultūroje svarbus sakurų žydėjimo metas. O Baltų mitologijos parke įrengtas rekreacinis (pažintinis) takas lankytojus supažindina su senąją Baltų (Aisčių) pasaulėžiūra. Buvo įdomu ir smagu vaikščioti daugybe parko takelių ir ieškoti vis naujų skulptūrų, skaityti jų aprašymus ir sužinoti naujų dalykų apie mūsų tautos senąjį tikėjimą. O rudeninės gamtos grožis tikrai pakerėjo ne vieną… Mokiniai ir mokytojos Inga Medeikienė bei Daiva Stojanienė už ekskursijos organizavimą ir paramą dėkoja 4A klasės mokinės Liepos Strikaitės tėveliams.