Kitoks penktadienis

„Varpelio“ mokykloje-darželyje penktadienio rytas prasidėjo ypatinga šventine nuotaika. Gražiausi žodžiai, linkėjimai, šypsenos buvo skirti Mokytojams. Šiemet patys mokytojai buvo pakviesti į pamoką, kurią linksmai pravedė Klaipėdos Vaikų laisvalaikio centro šachmatų mokytojas Klaudijus kartu su trečioke Mante. O ketvirtokai tuo metu turėjo ypatingą progą „pasimatuoti“ mokytojo profesiją: jie vedė pamokas mokyklos mokiniams bei darželio vaikams!!! Mokiniai pasakojo, kad prieš pamoką labai jaudinosi, nerimavo, tačiau po pravestų pamokų grįžo patenkinti ir pakylėti. Visgi daugelis pripažino – mokytoju būti įdomu, bet oi, kaip nelengva.   Ačiū visiems, vedusiems pamokas tiek mokiniams, tiek „Varpelio“ mokyklos-darželio mokytojams!