Pažinkime Lietuvą per padavimus

Visą mėnesį mokiniai skaitė padavimus, mokėsi papasakoti, iliustravo juos, ieškojo padavimuose minimų vietovių, geografinių objektų žemėlapyje, skaičiavo atstumą nuo Klaipėdos iki padavime pasakojamos vietos, žiūrėjo filmukus. Penktadienį vaikai užbaigė mėnesį vykdytą projektą „Pažinkime Lietuvą per padavimus“. Klasėse vyko skaitovų konkursai, o draugai išrinko geriausius skaitovus, kurie baigiamajame renginyje salėje pasakojo padavimus visos mokyklos mokiniams. Dėkojame skaitovams iš 1 klasės Izabelei Veiverytei, Gabrieliui Ancevičiui, Vytautei Brenciūtei; 2 klasės – Liepai Stončaitei, Julijai Jonušauskaitei, Pauliui Lukui, 3A klasės – Augustei Raudytei, Esmirai Strazdaitei, Lukrecijai Petreikytei, 3B – Jokūbui Juozapavičiui, Gaellei Zilys, Martynui Kulikov; 4 klasės – Adrijai Girdžiūnaitei, Evitai Mockutei ir Jonui Krištanavičiui.