Teatro diena

Kovo 27 diena – Tarptautinė teatro diena. Lietuva drąsiai gali didžiuotis prieš kitas šalis kaip turinti daugybę teatrų (daugiau nei 30), kurių ne vienas pripažintas ir pasauliniuose teatrų festivaliuose. Tad Teatro dienos proga, visi „Varpelio“ mokyklos-darželio pradinių klasių mokiniai vyko į Klaipėdos Dramos teatre organizuojamą edukacinę pamoką „Teatro užkulisiai“.  Čia mokiniai buvo supažindinti ir su unikalia, XVIII a. siekiančia pastato istorija, ir su rekonstruoto, šiuo metu moderniausio Lietuvoje teatro galimybėmis. Pasivaikščiojimas po  užkulisius kiek praskleidė scenos uždangą ir leido šiek tiek iš arčiau pažvelgti į teatralų darbą, pasėdėti parteryje ir ložėje, užlipti ant scenos ir pažvelgti į salę nuo aktoriams skirtos pakylos. O kiek dar nematytų dalykų vaikai pamatė dekoracijų saugyklose! Ekskursija mokiniams paliko didžiulį įspūdį, tad po ekskursijos jie svarsto galimybę būtinai apsilankyti Klaipėdos dramos teatro spektakliuose.