Gimtadienio Spalvų Karalystė

Gruodžio 7 dieną nuo pat ryto „Varpelio“ mokykloje-darželyje netilo smagus šurmulys. Gimtadienio proga visi vaikai buvo pakviesti į Gimtadienio spalvų Karalystę. O kiek čia visko netikėto, įdomaus ir neregėto, įspūdingo, siautulingo, stebuklingo, paslaptingo, energingo ir džiaugsmingo!!! Darželyje įsikūrė net aštuonios karalystės: Šviesos Karalystė, Meduolių Karalystė, Labirintų Karalystė, Lėlių teatro Karalystė, Piratų Karalystė, Balionų Karalystė ir Burbulynas. Mokykloje gi veikė Matematikos Magijos,  Skaičių, Pasakų, Improvizacijos ir Keliautojų šalys. Vaikai ir mokiniai turėjo galimybę apsilankyti visose šalyse ir patirti puikiausių įspūdžių. Buvo labai smagu!!! Klauskite vaikų, tegu jie pasidalina savo įspūdžiais.