Kai kvepia pyragais

Lapkričio 6-oji – pyragų diena. Tai diena, kai yra puiki proga ne tik dalintis gerumu, bet ir gardžiausiais receptais. Pirmadienį, būrelio „Smaližiaus svetainės“ vaikai kepė moliūgų šokoladinius keksiukus, kurių recepto užsimanė ne vienas ragautojas.  Antradienį, pirmos klasės mokiniai Ieva, Amelija, Ana Lela ir Gabrielius, vaišino klasės draugus, mokytojus savo keptais pyragais ir keksiukais 😊. Na, o darželio grupių vaikai nusprendė pyragus gaminti arba kepti ne namuose, bet darželyje!!! Ir kaip jiems patiko!!! Vaikai maišė, laužė, trupino, lydė ir pjaustė, testavo ir „būrė“, kantriai laukė rezultato, ragavo, vaišino draugus, darbuotojus ir tėvelius!!! Ačiū tėveliams už produktus pyragams, o vaikams už skanumynus!!! Ačiū sakome visiems, kurie dalina savo dėmesį kitiems. Smagi ta pyragų diena!!!