Velykinė savaitė

Vieną iš gražiausių pavasario švenčių – Velykas – darželio vaikai atšventė ir susirinkę į grupes.

Priešmokyklinės „Žiniukų“ grupės, ikimokyklinės „Pabiručių“ grupės vaikai savo grupėse dalinosi švenčių namuose įspūdžiais, vaišinosi prie bendro stalo, pasakojo draugams, kokiais būdais margino kiaušinius ir kurie marginimo būdai buvo patys sėkmingiausi. Jie noriai dalyvavo kiaušinių ridenimo varžybose, o „Žiniukai“ išrinko tvirčiausią bei tradiciškiausią (išmargintą tradiciniais raštais) kiaušinį.

Visų grupių vaikai salėje žaidė žaidimus, linksminosi, šoko ir dainavo velykines daineles, tik vėl visos linksmybės buvo kiekvienai grupei atskirai. Salėje vaikai susitiko su Velykų kiškiu ir Šarka patarška. Smagu buvo ne tik deklamuoti  eilėraščius, bet ir pamokyti Šarką, kaip gražiai, „eiliuotai“ Kiškučio dovanų paprašyti margučio.

Na, o visą savaitę iki Atvelykio – Vaikų Velykėlių, vaikai dar turi įvairiausių veiklų kartu: drauge atlieka kolektyvinius darbus, kuria darbelius naudodami įvairias priemones: gamtinę medžiagą, smulkius žaisliukus, spalvotą popierių.