INFORMACIJA MOKINIAMS

Sveiki mūsų mieli mokinukai,

Niekada nepagalvojau, kad gali ateiti tokia diena, kai sveikinsimės visi laiškais, o ne paspausdami vienas kitam ranką ar apsikabindami. Tačiau, pasirodo, kad gali… Šiuo metu, kai mūsų šalyje paskelbtas karantinas dėl viruso, turime saugoti vieni kitus ir būti labai atsakingais, kad neplatintumėme ligos. Todėl perkeliame Mokyklą į Jūsų namus. Nuo šiandien mokysimės nuotoliniu būdu. Aš labai tikiu ir pasitikiu Jumis visais. Žinau, kokie Jūs savarankiški ir atsakingi. Įsivaizduoju, kaip esate pasiruošę savo darbo vietą ir laukiate pirmųjų pamokų. Pradžioje gal ir nebus labai lengva, bet linksma ir įdomu – tai tikrai. Jūsų mokytojos, aš ir pavaduotoja Asta – visada pasirengusios Jums padėti. Taigi, pirmyn!

1. Kiekvieną rytą 9.00 val. prisijunk prie Eduka dienyno, taip parodydamas, kad dalyvauji pamokose.
  2. Atidžiai skaityk mokytojų nurodymus dienyne. Atlik kiekvienai pamokai nurodytas užduotis.
  3. Susiplanuok savo dienotvarkę, kad galėtum atlikti paskirtas užduotis laiku.
  4. Jei reikia jungtis prie bendro pokalbio, pasiruošk jam keliomis minutėmis anksčiau.
  5. Būk atsargus internete! Saugiai naršyk žinomose arba mokytojo nurodytose internetinėse svetainėse, saugok savo privačią informaciją.
  6. Neplatink pamokų įrašų viešojoje erdvėje ir socialiniuose tinkluose.
  7. Dėl pastebėtų ar patiriamų patyčių kreipkis į klasės mokytoją, pavaduotoją Astą ar direktorę Dainą.
  8. Prašyk draugo, mamos, tėčio, sesers, brolio pagalbos.
  9. Būk draugiškas ir neatsisakyk padėti savo klasės draugui, jei jam reikės pagalbos.
  10. Būk aktyvus: su šeima sportuok, šok, žaisk, bendrauk.
  11. Nepamiršk paklausyti muzikos, piešti, pažiūrėti filmą, paskaityti knygą.
  12. Išnaudok galimybę savarankiškai mokytis namuose.

Direktorė Daina Paliulienė

Informacija ir pagalba teikiama:

Dėl informacijos kreipkitės į klasės mokytojas, rašykite el.paštu: varpelis38@gmail.com, skambinkite telefonu 8 650 43029