Projektas „Skaitau sau ir kitiems“

Gruodžio 5 dieną (ketvirtadienį) 4A ir 4B klasės mokiniai iškeliavo į Klaipėdos „Obelėlės“ lopšelį-darželį, kur tiek patiems jauniausiems lopšelio grupių, tiek vyriausiems priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams skaitė istorijas iš savo atsineštų knygelių. Pradžioje mokinukams buvo šiek tiek nejauku, bet pamačius įdėmiai klausyti istorijų pasiruošusius vaikučius, ketvirtokai ne tik perskaitė istorijas vienoje grupėje, bet papildomai aplankė dar kelių grupių vaikus ir su jais draugiškai pabendravo. Smagu, kad skaitymą skatinantis projektas „Skaitau sau ir kitiems“ „iškeliavo“ už mūsų mokyklos sienų!

Kviečiame visus, norinčius ir galinčius, visą gruodžio mėnesį skaityti ne tik darželio vaikams, bet ir mokiniams!